Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princ mečů

0

karta týdne od 28. 2. 2022

Princ mečů je přehlcen informacemi ze všech stran. Ztrácí se v příbězích, které princi kradou jeho soudnost. I my budeme vystaveni protichůdným tvrzením, které budou útočit na city a naše pojetí spravedlnosti. Karta varuje, že manipulační lanka mohou být dlouhá a spletitá, příběhy věrohodně a fakticky podepřené. Přesto bychom tentokrát neměli spoléhat na mozek, ale na šestý smysl, na instinkt pro přežití.

Výzvou karty je zůstat věrný sám sobě a bojovat bitvy, které chci bojovat kvůli tomu, kdo jsem. Nevrhat se do šarvátek, kde o svém zapojení nejsem přesvědčen, ale je mi hloupé zůstat stranou. Tenhle týden prostě hrozí, že se necháme ze své cesty odvést davem.

Princ mečů není poseroutka. Má bystrou hlavou a dokud stojí na šachovnici sám za sebe, dokáže přelstít nepřítele a prosmeknout se vpřed. Jeho největší slabinou je, že spoléhá na svou inteligenci a podceňuje přirozené instinkty. Jejich zapojením by snáze odhalil návnady, které zdatní manipulátoři kladou jeho intelektu do pastí.

Princ mečů radí nechat velení instinktům a mozek odevzdat do jejich služeb.

Kartu Princ mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 28. 2. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Sidhe.


Výše uvedený text je konkrétním výkladem karty pro určité období. Obecný popis prince mečů v různých aspektech najdete v mé Školičce tarotu na tlačítku.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *