Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princ mečů

1

Typ:   mistr vzdušných zámků

Princ mečů pozitivně

Vzdušný princ mečů má bystrý a rychlý intelekt, jeho myšlenky mohou uhánět kupředu až předběhnou svou dobu. Rychle a snadno se učí, prahne stále po nových informacích. Má velmi dobrý postřeh, umí improvizovat a bezprostředně reagovat na podněty.

Princ mečů je společenský, zábavný a často nápaditě vtipný. Je pyšný na svůj intelekt, má smysl pro pravdu a upřímnost, je pro něj důležitá svoboda názoru a svoboda slova. Protože má rád nové informace, většinou umí dobře ovládat i technické novinky, holky může balit spíš na mobil nebo počítačovou hru 🙂

Princ mečů negativně

Nové nápady a myšlenky přicházejí k princi mečů bez ladu a skladu, mohou tvořit chaos. Nových informací je tolik, že nemá čas jít do hloubky, všechno přeletí jen po povrchu. Princ mečů může být roztěkaný, přelétavý, nestálý ve svých rozhodnutích. Chce životem proplouvat a ne čelit skutečným problémům, abstraktní rébusy ho baví mnohem víc. City mohou prince mečů zdržovat, on dává za všech okolností přednost rozumu.

Celkový obraz

Zábavný a společenský člověk, který úspěšně vymetá večírky a vypráví o svých plánech, které málokdy realizuje. Všechny umí pobavit, s každým ztratí slovo, nic mu neuteče, ale taky neudrží jazyk za zuby! Nebo podivínský samotář, který má možná geniální nápady, píše úspěšné sci-fi příběhy, ale v praktickém životě je naprosto nepoužitelný. Žije ve svém vlastním vykonstruovaném světě, ve svém vzdušném zámku, ale na skutečné cesty životem se vůbec nemusí vypravit. Může vám vyprávět o svých plánech – jak vyrazí do Himalájí, sleze K2, nebo jednou napíše knihu – barvitě vám dokáže popsat detaily cíle své cesty, ale nějak mu chybí to podstatné – na svou cestu se vydat, prostě začít. Může to být i starý mládenec, posedlý svou prací ve výzkumu něčeho nového a převratného, možná i něco nového objeví, ale žene se dál, neumí to zrealizovat, prodat ani si užít úspěch, je zkrátka pořád v mentálním pohybu.

Příhodná povolání

Moderátor, řečník, bavič, programátor, výzkumník, filosof a další.

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Crystal visions, Sidhe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *