Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Bachovy květové esence

Bachovy esence harmonizují problematické emoce jako strach, úzkost, žárlivost, vztek a vznětlivost, netrpělivost, nebo naopak nerozhodnost, výčitky svědomí, pocit osamělosti, zoufalství a jiné.

Dobře pomáhají při krizových stavech, ale je důležité rozpoznat emoční strukturu takového stavu. Každá ze 38 esencí totiž cílí přesně na konkrétní spektrum emocí. Ráda Vám pomohu aktuální emoce a k nim příslušné esence identifikovat. Tuto službu nabízím i na dálku.

Rozbor aktuálních emocí si můžete objednat i bez následné terapie esencemi. Mnoha lidem stačí emoce pojmenovat a dát je vzájemně do souvislostí.


Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku a přesně na míru?

Postupuji podobně jako při výkladu karet, potřebuji pouze křestní jméno a datum narození. Rozbor i s nezávazným doporučením Bachových esencí dostanete mailem do 24 hodin od přijetí platby.

Cena služby je 300 Kč, podklady k platbě se objeví po stisknutí objednacího tlačítka.

Datum narození prosím uvádějte ve formátu den, měsíc rok. Zatím se mi nepodařilo políčko formuláře definovat jako kalendář. Děkuji za pochopení a případně za radu, jak na to.


Bachovy esence lze navzájem kombinovat – maximálně sedm do jedné užívací lahvičky. Obvyklá velikost je 30ml a při každodenním užívání vydrží 4-6 týdnů.

Bachovy esence fungují tím rychleji, čím intenzivnější je Váš problém. Nejsou známy žádné kontraindikace.

Máte-li otázku k tématu, napište mi do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *