Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kdo jsem?

Kartářka a bylinářka.

Posluchačka a průvodkyně.

Dospělá intuitivní žena s dětsky hravou tvořivostí.

Chybující člověk, který se každý den něco naučí.

Vaše Ivana


JAK JSEM PŘIŠLA K TOMU, CO DĚLÁM?

Od malička jsem si kladla otázky PROČ.

Narodila jsem se do pragmatického prostředí, vystudovala technickou školu, spoustu let jsem pracovala v počítačových firmách na manažerských pozicích, a moje PROČ mě stále zvídavě provázelo.

Díky své práci jsem mohla cestovat po světě a otevřít svou mysl i jiným než pouze logickým informacím.

Hektické pracovní nasazení si ale vyžádalo zdravotní daň. Opustila jsem ředitelské křeslo se všemi požitky i závazky, zpomalila životní tempo a rozhodla se dát své PROČ do služeb ostatním lidem.

Pak už se jednotlivé procesy odvíjely přirozenou cestou. Objevovala jsem a ještě stále objevuji své zapomenuté vnitřní poklady a postupně se s nimi učím v praktickém životě zacházet.

Pochopila jsem, že PROČ nemohu uspokojit výhradně myslí. Některé pravdy racionalitu zdánlivě popírají, ale s důvěrou a otevřeným srdcem se přesto naplňují. Po téhle stezce kráčím přes 20 let a pořád je to nádherné dobrodružství.

Pokladnice dobrodružství roste s každým člověkem a příběhem, které na své cestě potkám.


S příchodem covidu jsem vzala do ruky akvarel a od té doby si hraju a zkouším.

Na své cestě jsem objevila vášeň pro kreslení a výtvarničení všeho druhu. Baví mě zkoušet různé techniky a styly. Tvoření mi přináší radost a celkové uvolnění.

V posledním roce jsem výtvarné aktivity zacílila do designu. Protože sama šiju, toužila jsem po látkách s vlastním vzorem. V té souvislosti jsem objevila web, kterému jsem propadla. Výtvarníkům nabízí komunitu i pravidelné výzvy, široké veřejnosti možnost výtvarníky podpořit koupí látky, tapety nebo konkrétního produktu s vybraným designem. Chcete-li nahlédnout do mojí galerie, tady je odkaz.

Příklady posledních designů s hravou tématikou.