Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Kdo jsem?

Kartářka a bylinářka.

Posluchačka a průvodkyně.

Dospělá intuitivní žena s dětsky hravou tvořivostí.

Chybující člověk, který se každý den něco naučí.

Vaše Ivana


JAK JSEM PŘIŠLA K TOMU, CO DĚLÁM?

Od malička jsem si kladla otázky PROČ.

Narodila jsem se do pragmatického prostředí, vystudovala technickou školu, spoustu let jsem pracovala v počítačových firmách na manažerských pozicích, a moje PROČ mě stále zvídavě provázelo.

Díky své práci jsem mohla cestovat po světě a otevřít svou mysl i jiným než pouze logickým informacím.

Hektické pracovní nasazení si ale vyžádalo zdravotní daň. Opustila jsem ředitelské křeslo se všemi požitky i závazky, zpomalila životní tempo a rozhodla se dát své PROČ do služeb ostatním lidem.

Pak už se jednotlivé procesy odvíjely přirozenou cestou. Objevovala jsem a ještě stále objevuji své zapomenuté vnitřní poklady a postupně se s nimi učím v praktickém životě zacházet.

Pochopila jsem, že PROČ nemohu uspokojit výhradně myslí. Některé pravdy racionalitu zdánlivě popírají, ale s důvěrou a otevřeným srdcem se přesto naplňují. Po téhle stezce kráčím 19 let a pořád je to nádherné dobrodružství.

Pokladnice dobrodružství roste s každým člověkem a příběhem, které na své cestě potkám.


S příchodem covidu jsem vzala do ruky akvarel a od té doby si hraju a zkouším.

Výsledky mých výtvarných pokusů – nejen akvarelových – jsou k vidění na stránkách deviantart. Koukněte i do vnořených složek základní galerie.

Aktuálně probíhá třetí ročník mé osobní výtvarná výzvy – každý týden obrázek na předem stanovené téma. Pokud si chcete obrázky prohlédnout nebo si jejich pravidelné aktualizace s malým bonusem objednat do mailu, tady je odkaz. Předem děkuji za váš zájem a morální podporu!