Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Královna pohárů

2

Typ:   královna utopená v citech

Královna pohárů pozitivně

Vodní královna je vnímavá, laskavá a soucitná, jemná, něžná a starostlivá. Oddaná, okouzlující, s hlubokou empatií a uměleckými sklony, mívá hudební nadání a obrazovou představivost. Také vytříbený vkus a smysl pro harmonii. Královna pohárů je mírumilovná a tichá, víc mlčí než mluví. Má klasickou „ženskou“ logiku – některé věci prostě ví, protože je vycítí, ale neumí je vysvětlit. V lásce hledá spíše cit než vášeň, královna pohárů touží po souznění duší. Má velmi bohatý vnitřní svět. Je intuitivní, umí naslouchat a porozumět problémům druhých lidí. Nejvíce pomůže právě tím, že naslouchá, chápe a nehodnotí. Ve své pomoci je nezištná, umí zahrnout druhé lidi všeobjímající láskou, je to taková matka celého světa 🙂

Královna pohárů negativně

Královna pohárů může být přecitlivělá, příliš pasivní nebo naopak rozmarná. Submisivní, která si nechá všechno líbit. Zasněná, duchem stále někde jinde. Může ničit sebe i druhé katastrofickými předtuchami. Jako houba nasává emoce jiných lidí a adoptuje je za vlastní. Má rozmazané hranice mezi fantazií a realitou, přechází plynule mezi různými světy a může se v tom ztrácet, může mít problém s vlastní identitou. Má problémy s ryze pozemskými záležitostmi (složenky, nákupy), ale v citech se rozplývá nebo až přemrštěně babrá. Nechá se snadno ovlivnit okolím ve svých náladách. Z reality se může snažit uniknout nejen do svých snů, ale také si může pomáhat alkoholem či drogami. Může být urážlivá, vztahovačná, se sklony k sebelítosti, slyší i trávu růst, staví se neustále do role oběti, manipuluje druhými svou bezmocností, může mít i masochistické nebo sebevražedné tendence.

Celkový obraz

Laskavá a soucitná žena s pochopením pro každou živou bytost. Nesoudí a nekritizuje, zdravá královna pohárů dovede pochopit opravdu každého a nabídnout mu svou pomoc. Častěji naplňuje potřeby jiných lidí než svoje vlastní, může být okolím zneužívána pro své dobré srdce. Potřebuje být občas sama, jen se svými sny a představami, v tichu a klidu čerpá svou sílu. Je vyhledávanou vrbou, ale sama může skrývat mnohá tajemství.

Příhodná povolání

Sociální pracovnice, ošetřovatelka, terapeutka, jeptiška, věštkyně, malířka, hudební skladatelka a další.

Pro ilustraci jsem zvolila obrázky z tarotů Crowley, Röhrig, Gill.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *