Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 10.8.2020

0

6 holí: Vítězství

Ačkoli já osobně jsem zmožena tropickým počasím ve dne v noci, karta slibuje zažít vítězné pocity. Něco přihraje vodu na mlýn našeho ega. Může to být významově malé i velké, nicméně ego to nabudí a zahřeje. A to někdy opravdu potřebujeme k zaplašení stínů pochybností a nejistot.

Vítězné fanfáry si můžeme dosyta užít, jen bychom se neměli pošklebovat poraženým. Vzdát uctivý hold soupeři patří k bontonu a naše vlastní vavříny to nesníží, spíše naopak. Pokud na toto nepsané pravidlo slušnosti zapomeneme, dříve či později se obrátí proti nám.

Karta říká, že tento týden můžeme své chování trochu přiriskovat a zahrát i na dobrodružnou notu. S humorem a laskavou drzostí se můžeme dostat dál než opatrnickým konzervatismem.

Karta pochopitelně neslibuje, že všechny sázky mají garanci vítězství, ale případné prohry by měly být kompenzovány radostí ze samotné hry. Proto se nepouštějte do ničeho, co by Vám radost ze hry neposkytlo. Konec konců stále platí, že cesta bývá důležitější než cíl.

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 2.8.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Mýtický a Rider-Waite.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *