Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna mečů

2

Typ:   princezna buřička

Princezna mečů pozitivně

Vzdušná princezna mečů boří staré nefunkční struktury ve firmě i ve společnosti a nastoluje nové pořádky. Pokud něčemu nerozumí, má potřebu si vše rázně a za každou cenu vyjasnit. Má vynikající organizační schopnosti – umí přeskupovat lidi i činnosti tak, aby dávaly lepší výsledek. Umí přijít i s naprosto revolučním a vpravdě neočekávaným řešením, protože je nápaditá a vynalézavá. Své „šílené“ nápady potřebuje realizovat, ne o nich jen mluvit.

Princezna mečů negativně

Její boj za nové pořádky může připomínat boj s větrnými mlýny. Vzdušná princezna může mít v hlavě chaos, a její plány mohou stát na vratkých základech. Kolotočem negativních myšlenek dovede zpochybnit všechno kolem a ztratit vlastní nit. Někdy se chce za každou cenu odlišovat. Své postavení může získat podvodem či lží a taky to může to být rebel bez příčiny – je vždy a proti všemu, jen kritizuje, ale nic nového nepřináší. V krajním případě může být princezna mečů i líná a prolhaná šejdířka, která falešné zboží vydává za pravé a nestoudně ho vychvaluje. Navíc umí slovem kdekoho převálcovat.

Celkový obraz

Hodně jí to pálí, má spoustu ideálů, které by chtěla realizovat. Novátorka, ale nehledí na to, zda jsou její plány a nápady reálné. Vrhá se do všeho po hlavě – i za cenu, že za sebou nechá ruiny. Princezna mečů je zapálená diskutérka, která by ráda nastolila nové pořádky a bojuje za změny (společenský řád, příroda). Může to být i náboženská fanatička, která se snaží dodržovat v životě nějaké normy a přesvědčovat o nich druhé bez ohledu na to, co říká zdravý rozum.

Příhodná povolání

Poslankyně, diplomatka, ekologická aktivistka, herečka, vynálezce – zlepšovatel.

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Röhrig, Sidhe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *