Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna holí

1

Typ:   vytrvalostní sportovkyně

Princezna holí pozitivně

Ohnivá princezna holí je optimistická, hravá i hrdá, plná nadšení a chuti do života. Svůj temperament a vůli chce uplatňovat v každodenním praktickém životě. Je zapálená a neohrožená, ochotná přijmout rizika všeho nového. Přesto svádí vnitřní boj se svým vlastním strachem a proto není zbrklá a ukvapená. Má ráda vzrušení, ale myslí na důsledky. Má činorodost, rychlost i vůli ohně, a zároveň vytrvalost a pracovitost země, takže se dobře uplatní ve sportech, kde může tyto atributy zkombinovat – běh na dlouhé tratě, bojové sporty silového charakteru, akrobatický rock´n´roll a podobně.

Princezna holí negativně

Princezna holí může být i sobecká, netrpělivá, s přehnanou potřebou se uplatnit a být vidět. Sólistka a primadona, která se hrne vpřed jako slon v porcelánu. Nespoutaná a divoká, není ochotná se vázat a přijmout zodpovědnost. Nebo má strach ze života a odmítá jeho příležitosti. Žije po svém a kdo se tomu nepřizpůsobí, tak má prostě smůlu.

Celkový obraz

Ohnivá princezna má přirozený pud sebezáchovy, potřebuje se i ve vypjatých situacích cítit bezpečně. Tomu dobře rozumí lidé zemského ladění. Naopak si málokdy rozumí s vodními typy – to zaměření na citovou složku princezna holí nechápe – pro ni je prožitek třeba sportovní klání s příchutí adrenalinu, ale držet se s někým hodinu za ručičku, to vážně nechápe, ona potřebuje větší akčnost. Není to žádný pecivál, přestože je pro ni důležité bezpečí domova. Stačí jí ale pocit, že se má kam vracet, nemusí být doma pořád.

Velkou výzvou princezny holí je jít dál bez ohledu na strach. Zbořit co se přežilo, aby nové mohlo vzniknout. Jít za svými ideály a nenechat se zastrašit, nebát se změny. Princezna holí je často jako pták Fénix – nové se zrodí až teprve z popela.

Příhodná povolání

Policistka, trenérka ve fitness, běžkyně na lyžích, řidička dálkové přepravy a jiné.

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Röhrig, Gill.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *