Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna disků

0

Typ:   holka do nepohody

Pozitivně:  domácká, čistotná, úpravná, trpělivá, pokorná, spolehlivá, plodná, mateřsky pečující, pracovitá, tvořivá, nenápadná, skromná – bez ambicí, holka do nepohody, praktická za všech okolností (i když změny ráda nemá), ta uvaří teplý oběd i na čundru 🙂

Má kladný vztah k přírodě, rodné hroudě, určitě bude mít zahrádku nebo aspoň truhlíky za oknem, může být šikovná na keramiku, ruční práce, dbá na své zdraví (sleduje co jí), je to střízlivá realistka, navenek chladná, ale uvnitř vřelá (tak jak element země – když sáhnete na zemi, je chladná, ale uvnitř zeměkoule je horké magma), z chaosu postupně udělá harmonii, lad a pořádek, umí vytvořit útulný domov, dotahuje věci do konce, a to často i za druhé.

Negativně: poživačná s přehnanými nároky a přílišnou orientací na hmotu (peníze), velmi kritická k sobě i druhým, většinou má nízké sebevědomí, může být malicherná, tvrdohlavá, neústupná, nerada dělá kompromisy, může mít velký problém udělat a přijmout změny, může být líná, obézní, se sklony k hypochondrii, může mít pocit že má všechny nemoci světa J lakomá, strnulá, chladná, pomalá, nepořádná, fanatik jistot – za „jistotu“ může zaprodat i své přesvědčení i své srdce.

Celkový obraz: praktická a spolehlivá žena se smyslem pro realitu, stojí nohama pevně na zemi, spíš obyčejná, žádný vůdčí typ. Ale právě bez těch obyčejných, pracovitých a spolehlivých lidí se život neobejde. Žije pokorně v souladu s přírodou a přírodními zákony, a mezi to počítá i život v rodinném kruhu a péči o rodinné příslušníky. Není to žádná intelektuálka, ale používá zdravý selský rozum a dovede si vždycky poradit. Své city umí vyjádřit jenom skrze hmotu – uvaří, upeče, vypere – a má pocit, že tím jasně dává najevo, co cítí, ale druzí to v tom nemusí umět přečíst.

Příhodná povolání: zahradnice, prodavačka, pekařka, dělnice, keramička, švadlena, žena v domácnosti, uklízečka, asistentka a další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *