Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princ disků

1

Typ:   důkladný vyjednavač

Princ disků pozitivně

Zemský princ disků je houževnatý, pokorný a především realistický. Je inteligentní, stabilní, názorově pevný,. Lační po vzdělání – ale ne pro nic za nic, chce být co nejlépe připraven na život. Pečlivě schraňuje a třídí informace, dobře a dlouho si pamatuje. Umí převést znalosti do praxe. Potrpí si na důslednost, ale nebývá to nesnesitelný puntičkář. Může dlouho trvat, než si na někoho nebo něco udělá názor, rozhoduje se na základě prokazatelných skutečností. Ale když dojde k závěru, nepohne s ním ani stádo volů. Na jednání chodí dobře a důkladně připraven – srovnané písemné podklady, obrazová dokumentace, prezentace – chce znát vše do posledního detailu. Než něco koupí, tak si prostuduje na internetu všechny nabídky, porovná ceny i technické parametry, nechce se unáhlit.

Princ disků negativně

Princ disků ale také může být tvrdohlavý i natvrdlý, paličatý, zarputilý, může mít „dlouhé vedení“. Kariérista, workholik, který se považuje za nepostradatelného – nikdo nedělá práci tak dobře jako on! Pracuje do vyčerpání, padne a může se ptát – proč vlastně? Stálo to za to? Pracovní vytížení může střídat s pocity prázdnoty a marnosti, mohou přijít i deprese, ve kterých se umí bravurně utápět, mívá pocity viny za špatnosti celého světa. Opatrný na peníze – může být až lakota a skrblík.

Celkový obraz

Dovede hodiny mlčet, být zalezlý sám v pokoji a pracovat na počítači nebo číst knížky. Mlčky umí sledovat rozhovor jiných, je zdánlivě nepřítomen, ale umí občas prohodit velmi příhodnou i vtipnou poznámku, mívá tzv. anglický humor, nevypadá jako vtipálek ani nevymetá večírky, ale přesto bývá mezi lidmi poměrně oblíben. Nenamluví toho tolik, a když tak k věci, takže si nestačí udělat nepřátele 🙂

Má přirozený cit pro finanční a majetkové záležitosti, takže většinou nežije v chudobě, umí mít radost z materiálních věcí – bývá gurmánem a požitkářem všeho druhu. Chce na světě zanechat viditelnou stopu – postaví dům, zasadí strom, zplodí syna. Může mít „zlaté ručičky“ – neuvěřitelný talent odhalit skryté závady strojů a přístrojů a následně je opravit.

Příhodná povolání

Knihovník, archivář, architekt, vynálezce v oboru stavebnictví, strojírenství, ale i chemie a farmacie, učitel matematiky či fyziky, finanční ředitel, realitní makléř, podomní prodavač.

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Röhrig, Wheel of change.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *