Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Královna disků

1

Typ:   citlivá realistka

Královna disků pozitivně

Zemská královna je pracovitá a zodpovědná, často až příliš. Je trpělivá a rozvážná, nikdy nejde přes mrtvoly. V citech spíše opatrná – neukazuje své nitro na počkání, a do citů zapojuje praktické nebo pragmatické aspekty. Královna disků je zastánkyní tradičních postupů a hodnot, ve vztahu trvá na oddacím listu. Je věrnou a spolehlivou partnerkou, výbornou hospodyňkou. Ve svém životě potřebuje řád a logiku, na překvapení si nepotrpí. Domácnost bude mít přesná pravidla a zaběhané rituály, určitě bude pojištěná a pečlivě uklizená, případně s rozpisem služeb 🙂

Královna disků je solidní a stálá, má přísné zásady a tvrdá kritéria na sebe i na ostatní. Když se jednou pro něco rozhodne, tak je to navždy – platí to pro manželství i kariéru. Je pro ni důležité bezpečí a proto dodržuje předpisy, určitě není pirátem silnic. Svou fantazii a tvořivost umí dobře vtělit do hmoty – bude mít krásnou a čistě vypletou zahrádku, ušije oblečky sobě i dětem, vyrobí hrnečky na kurzu keramiky. Zcela jistě to bude něco praktického a užitečného. Svůj dobrý vkus může projevit i při zařizování domácnosti. Neumí se jen tak povalovat, i odpočinek je tvůrčí (nebo se jde odreagovat úklidem 🙂 ). Kamarád až za hrob, vždycky pomůže v nouzi, je to však pomoc praktická, neumí moc povzbuzovat a „okecávat“. Je slušná, seriózní už od pohledu. Co jí půjčíte, to včas, a v pořádku vrátí. Je ohleduplná (ve frontě nepředbíhá), dodržuje řád, i když jí to není příjemné. Je praktická a důsledná. Stojí nohama na zemi a často dotahuje detaily za druhé.

Královna disků negativně

Královna disků může být i paličatá, neústupná či malicherná. Ke každé akci potřebuje postrčit, může být chladná a vypočítavá. V krajním případě frigidní, kdy se vdá pro peníze nebo za účelem početí potomka. Pokud hledá otce pro své dítě, tak to nenechá náhodě a rozvážně vybírá otce s dobrým genetickým materiálem. Neumí se uvolnit a pobavit, všechno poctivě odře do úmoru, a proto může být jinými snadno zneužívána. Lásku si může kupovat, nedostatek vřelosti nahrazovat penězi. Je stále ve střehu a očekává nějakou katastrofu, může se utápět v pesimistických náladách či depresích. Přehnaná péče o tělo, diety, zdravé složení konzumované stravy, mohou přijít i obavy z nemocí, hypochondrie.

Celkový obraz

Praktická matka, která zvládne domácnost i kariéru. Pohybuje se v zaběhaných, ale funkčních kolejích. Dbá o své tělo i vzhled, ráda vytváří krásné věci svýma rukama, své emoce nedává najevo přímo, ale spíše skrze praktické maličkosti – uvaří hostinu, nakoupí dárečky. Je to spolehlivá, stálá, sympatická kamarádka do nepohody.

Příhodná povolání

Asistentka i manažerka, kosmetička, zahradnice, dekoratérka, žena v domácnosti, pracovnice ve zvířecím útulku…

Pro ilustraci jsem vybrala obrázky z tarotů Crowley, Röhrig, Gill.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *