Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Král holí

1

Typ:   hrdina záchranář

Král holí pozitivně

Ohnivý král holí je nebojácný, rád se vrhá do nebezpečí – ať pro vlastní potěšení nebo pro záchranu života jiných lidí. V krizových situacích si dokáže zachovat chladnou hlavu. Je to neohrožený dobyvatel – žene kupředu a nehledí na překážky, úspěšně dobývá pro pocit vzrušení z každého prvenství. Vášnivý je i při dobývání dívčích srdcí. Temperamentní a snadno vzrušivý, sexuálně náruživý, výkonný a soutěživý.

Vyniká ve sportech, ve kterých uplatní rychlost, bojovnost a odvahu. Oblíbeným koníčkem pak mohou být adrenalinové sporty. Král holí většinou rád řídí rychlá auta, občas zajde na střelnici. Je neustále fit a k neutahání. Má nekonečné zásoby energie, případné nemoci jsou krátké s rychlou rekonvalescencí. Často a rád se vrhá do neznáma, bývá průkopníkem nových cest. Má přirozenou autoritu a vůdcovské schopnosti, miluje život a je ochoten podstupovat rizika. Je srdečný a vřelý, optimista s nakažlivým nadšením. Většinou má uhrančivé oči s planoucími jiskřičkami, je vždy připraven provést nějakou klukovinu.

Král holí negativně

Nepostojí v klidu, je hyperaktivní, možná až příliš horlivý, neumí žít ve stereotypu, nechce se vázat, stále na cestě za novým dobrodružstvím. Hazarduje se životem, je zbrklý, netrpělivý, rychleji jedná, než myslí a proto je náchylný k úrazům. Ješitný, sebestředný, sobecký, může být i panovačný despota, který nestrpí žádný odpor. Mohou se objevit sklony k násilí včetně násilí sexuálního. Král holí pociťuje vzrušení z vlastní moci, může mít sklony k šikaně.

Celkový obraz

Král holí má energie na rozdávání. Rád začíná nové projekty, ale může mít problém s jejich dokončováním. Je nebojácný, ale vrhá se do všeho po hlavě a nemusí při tom stát nohama pevně na zemi. V nebezpečných situacích nenechá nikoho na holičkách, ale utíká všemi způsoby z rutiny všedního dne. Nezkrotný optimista, se kterým zažijete spoustu dobrodružství. Má rád vášnivý a možná netradiční sex, ale nečekejte od něj žádné závazky a stabilitu, natož citové výlevy a romantiku 🙂

Příhodná povolání

Profesionální sportovec (hráč hokeje, fotbalu, ragby, jezdec F1, boxer), hasič, záchranář, voják, letec, kosmonaut, cestovatel a dobrodruh, kaskadér a další zkuste vymyslet.

Pro ilustraci jsem zvolila obrázky krále holí z tarotů Crowley, Japaridze, Sage.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *