Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Jak probíhá konzultace?

0

Především žádná konzultace není stejná, protože každý jsme unikát. Společné povídání se formuje na místě, Vaše zadání k němu poskytuje základní rámec.

Pokud jste přehlceni tématy, karty je pomohou strukturovat a najít vzájemné souvislosti. Pokaždé hledáme vodítka a konkrétní doporučení. Nelekejte se, často se ukazují východiska nad rámec logického úsudku.

Žádné z doporučení nejste povinováni poslechnout. Neosobuji si právo na pravdu ani nejde o domácí úlohy, které by byly následně známkovány. Sama jsem často kovářovou kobylou, která chodí bosa. O to víc mě těší vidět, když někdo se svým životem hne dramaticky kupředu.

Konzultace mohou být osobní nebo dálkové – telefonicky či mailem. Osobní setkání je intenzivní a především se jedná o dialog, ze kterého se témata odvíjejí jedno za druhým. I telefonicky může jít o dialog, efektivnější je nicméně pro lidi, se kterými jsem se již osobně setkala. Mailové konzultace jsou ideální pro konkrétní otázky, nejčastěji zpracovávám dálkové rozbory vztahů. Stačí mi křestní jména a data narození zúčastněných, předchozí setkání není nutné.

Zeptejte se, chcete-li vědět víc 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *