Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Karta týdne od 13.7.2020

0

VIII. Vyrovnání / Spravedlnost

Karta označuje situaci, která nás tlačí k rozhodnutí. Čím více se snažíme zabezpečit dobrý výsledek, tím více můžeme konečné rozhodnutí odkládat. Nechceme nic zanedbat a nebo se nám ani jedna z možností tak úplně nezdá. Karta však říká, že další odklad může v důsledku napáchat více škody než do problému konečně říznout.

Rozhodnutí znamená ukončit přešlapování na místě a vydat se na cestu, ať je jakákoli. Důležité je věřit svému rozhodnutí a přijmout za něj odpovědnost. Jakmile k rozhodování přestaneme potřebovat dlouhé seznamy podpůrných důvodů, můžeme kdykoli a bez výčitek nastolenou cestu změnit.

Karta nám připomíná, že každý z nás má v sobě hluboko uvnitř uložen barometr pravdy. Někdy se na něj ohlížíme víc, jindy méně. Naše kreativní mysl ve spolupráci s ustrašeným nebo nabubřelým egem ráda obléká pravdu do pestrobarevných kostýmů, aby nebyla tak obyčejná. No a občas se do těch načechraných peříček zamotáme tolik, že si svoje každodenní rozhodování pořádně zkomplikujeme.

Vraťme se zpět k jednoduché podstatě!

Karta byla vytažena z tarotové sady Crowley dne 12.7.2020 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů:  Crowley, Crystal vision, Herbal a Swedish witch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *