Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pět holí

0

karta na týden od 24 6. 2024

Pět holí říká, že v cestě stojí sloup a my ho vidíme jako horu. Úkoly nebo výzvy, které nás v týdnu čekají, vypadají náročnější než jaké jsou. Pohled na doplňkovou kartu uklidňuje, že bychom nástrahami mentálního světa měli prosvištět jako vítr. Navzdory případné nejistotě jsme připraveni tak akorát a k dispozici máme všechny potřebné nástroje. Pokud by přesto tréma chtěla paralyzovat naše kroky, pomohou dechová cvičení. 

Pět holí obvykle představuje souboj s přesilou nebo autoritou. Dnes cítím, že přesilovku na nás hraje vlastní mozek. Vynalézavě píše nevýhodné scénáře, které podpírá škálou logických argumentů a výsledné domněnky předkládá jako nezvratitelnou skutečnost. Výzvou týdne je neskočit na takovou hru, nepanikařit a zůstat pevně ve svém středu. 

Dýchání a pevný střed pomohou zůstat v kůži dospělého, který se před autoritami nekrčí a nepolyká křivdy. Místo toho vyjednává, klade otázky a hledá smysluplná řešení jak naložit se sloupem, který se ocitl uprostřed cesty. Karta nás učí překážky objet nebo řešit, ale hlavně je nebrat osobně jako nepřátelský akt. 

Pokud tento týden nepůjde všechno podle plánu, existuje mnohem lepší řešení, které stačí vymyslet. 

Pět holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 24.6.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch a Dreaming way.


Bachovky nanečisto!

Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku? Třeba abyste se v zamotané kupě emocí vyznali nebo je strukturovali a mohli je smysluplně zpracovat? Pracuji s intuicí podobně jako při výkladu karet, jen místo tarotu používám systém emocí podle Bachova systému. Žádné esence nemusíte objednávat, tohle je nanečisto. Cena služby je 300 Kč, potřebuji znát křestní jméno a datum narození. Rozbor dostanete mailem do 24 hodin od připsání platby.

Nebo přemýšlíte o zpracování výkladu karet mailem? Třeba rozbor vztahu, ať partnerského nebo jiného? Stačí křestní jména a datum narození obou aktérů. Cena výkladu je 600 Kč a přiletí do Vaší mailové schránky do 3 pracovních dnů od připsání platby.

Jsem připravená, karty zamíchané!


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.


Archiv výkladů karty týdne

Chcete se podívat, jakou kartu jsem zveřejnila pro konkrétní týden Vašeho života? Koukněte do přiloženého archivu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *