Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Eso mečů

0

karta na týden od 17 6. 2024

Eso mečů přináší záblesk nových myšlenek a neotřelých řešení. Zatím to nemá pevné obrysy a určitě to ještě není plán. Spíš inspirace, kterou můžeme uchopit a dále zpracovat, ignorovat nebo zahodit do smetí. Pouze otevřená mysl je úrodnou půdou pro takovou inspiraci. Zapřísáhlé skeptiky a zatvrzelé hlavy nedokáže ani eso mečů osvítit. 

Doplňková karta říká, že tentokrát se eso mečů zaměří na vztahy. Na všechny druhy vztahů, nejen na ty partnerské. Dostaneme příležitost uvidět nové aspekty lidí, o kterých si myslíme, že je známe. Výzvou je nedělat unáhlené soudy a nesnažit se o ploché černobílé vidění. Eso mečů přidá našemu poznání hloubku a barvy. 

Některým lidem může eso mečů ukázat, jak najít pro druhé pochopení, aniž by se zároveň cítili povinováni ustupovat z cesty. 

Někomu karta ukáže cestu ke smíru, který možná nebude trvalý, ale krátkodobě přinese důležité ovoce. 

Někdo dostane šanci zahlédnout v zrcadle vlastní pýchu a sám pro sebe se za ni zastydět. Jiný si naopak skrze živé zrcadlo uvědomí nesmyslnost sebepodceňování a rozhodne se s ním skoncovat. 

Mezilidské vztahy přinášejí tunu inspirace a poznání každý den. Aktuální výzvou je vybřednout ze starých kolejí, ze kterých už ty dary nevidíme. Stačí malý pohyb, abychom změnili perspektivu vidění, a změny na sebe nenechají dlouho čekat. Kombinace obou karet naznačuje, že by mělo jít o změny prohlubující, nikoli devastující. 

Eso mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 17.6.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Bylinkový a Swedish witch.


Bachovky nanečisto!

Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku? Třeba abyste se v zamotané kupě emocí vyznali nebo je strukturovali a mohli je smysluplně zpracovat? Pracuji s intuicí podobně jako při výkladu karet, jen místo tarotu používám systém emocí podle Bachova systému. Žádné esence nemusíte objednávat, tohle je nanečisto. Cena služby je 300 Kč, potřebuji znát křestní jméno a datum narození. Rozbor dostanete mailem do 24 hodin od připsání platby.

Nebo přemýšlíte o zpracování výkladu karet mailem? Třeba rozbor vztahu, ať partnerského nebo jiného? Stačí křestní jména a datum narození obou aktérů. Cena výkladu je 600 Kč a přiletí do Vaší mailové schránky do 3 pracovních dnů od připsání platby.

Jsem připravená, karty zamíchané!


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.


Archiv výkladů karty týdne

Chcete se podívat, jakou kartu jsem zveřejnila pro konkrétní týden Vašeho života? Koukněte do přiloženého archivu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *