Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

5 mečů

0

karta na týden od 10 6. 2024

5 mečů nepatří k oblíbeným kartám, protože symbolizuje ztrátu nebo prohru. Všichni si racionálně uvědomujeme, že i porážka patří k životu. Ale když to přijde, stejně skuhráme a ptáme se proč. Proč zrovna já a proč zrovna teď?

První výzvou týdne je nešťourat se v nezdarech, zvednout se a co nejdříve jít dál. Pitva prodlužuje utrpení a krade energii na rekonvalescenci. 

5 mečů také připomíná, že některé prohry jsou ta největší vítězství. Někdy totiž umanutě trváme na věcech, které nám neprospívají, ale nechceme to vidět. Platí to zejména u vztahů, které uměle udržujeme při životě nebo roky doufáme v jejich vzkříšení. Často za tím stojí strach z osamělosti, z reakce okolí nebo strach ze změny jako takové. 

Proto je další výzvou otevřít mysl novým podnětům a pustit do života nové lidi aspoň na zkoušku. Nemusí to být nutně náhrada kus za kus, spíš vědomé rozvolnění aktuálních definic. Jít naproti šancím, které jsme pro sebe považovali za nesmysl, bývá víc než dostačující. Ono se staré s novým promísí a čas pravdu ukáže. 

5 mečů také mluví o starých křivdách, které jsou zapomenuté jen zdánlivě. Zapouzdřené a hluboko zasunuté parazitují na životní energii a zpoza rohu blokují naše příležitosti. Často nedokážeme tyhle sabotéry vymést, protože jim dáváme váhu výstrahy, která pomůže neopakovat stejnou chybu do budoucna. Co ale uvnitř považujeme za užitečné, nedokážeme odstranit. I kdyby nám to zároveň působilo bolest a překážky. To je zákon svobodné volby.

A tak nejtěžší výzvou týdne je přepsat vzorec o užitečnosti skladovaných křivd a každý den se toho přepisu prakticky držet. Něco jako “Nepotřebuji staré výstrahy, protože důvěřuji vlastním schopnostem” nebo “Staré výstrahy v novém světě nefungují, proto jsou zbytečné”.

Dá se říct, že 5 mečů je ve většině případů stav mysli, nikoli popis reality.   

5 mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 10.6.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Keltský a Sidhe.


Bachovky nanečisto!

Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku? Třeba abyste se v zamotané kupě emocí vyznali nebo je strukturovali a mohli je smysluplně zpracovat? Pracuji s intuicí podobně jako při výkladu karet, jen místo tarotu používám systém emocí podle Bachova systému. Žádné esence nemusíte objednávat, tohle je nanečisto. Cena služby je 300 Kč, potřebuji znát křestní jméno a datum narození. Rozbor dostanete mailem do 24 hodin od připsání platby.

Nebo přemýšlíte o zpracování výkladu karet mailem? Třeba rozbor vztahu, ať partnerského nebo jiného? Stačí křestní jména a datum narození obou aktérů. Cena výkladu je 600 Kč a přiletí do Vaší mailové schránky do 3 pracovních dnů od připsání platby.

Jsem připravená, karty zamíchané!


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.


Archiv výkladů karty týdne

Chcete se podívat, jakou kartu jsem zveřejnila pro konkrétní týden Vašeho života? Koukněte do přiloženého archivu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *