Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

10 holí

0

karta na týden od 3. 6. 2024

10 holí říká, že jsme si naložili na záda příliš mnoho. Neseme víc odpovědnosti, než kolik uneseme, jen to hlava zatím nechce připustit. Karta představuje blikající kontrolku na palubní desce. Můžeme ji ignorovat, ale popřením se problém nevyřeší. S největší pravděpodobností se bude somatizovat a dříve či později ho ucítíme jako bolest v páteři nebo oběhové potíže. 

Aby nedošlo k mýlce, 10 holí není výhradní doménou ambiciózních workoholiků. Velmi často se objevuje, pokud o něčem dokola přemýšlíme a nemůžeme najít řešení. Pokud se snažíme zprůchodnit komunikaci, kterou sami neblokujeme. Pokud chceme změnit, jak se k nám druzí chovají, nebo pokud se trýzníme tím, co se už neodvratně stalo. Ve všech těchto případech sami sebe tlačíme ke zdi nesplnitelným úkolem. Úkolem, který leží za plotem našich kompetencí. 

10 holí pomáhá pochopit, že není v naší moci měnit druhé, protože by to znamenalo okrást je o jejich svobodnou vůli. Není selháním, že nás někdo nemá rád navzdory spoustě vstřícných kroků, které jsme podnikli. Přijmout prostou skutečnost je méně vysilující než se trápit vlastní nedostatečností nebo psát pomyslné scénáře, jak by se ten druhý mohl nebo měl zachovat. 

10 holí říká, že zbytečně komplikujeme, co je prosté. Ztrácíme energii přemýšlením o nedosažitelném, místo co bychom ji užitečně investovali do projektů, které nám rozkvetou pod rukama. Tento týden je největší výzvou zůstat na vlastní straně plotu a připustit, že dělat jednoduché věci může být známkou vyspělé moudrosti. 

Kartu 10 holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 3.6.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Legacy a Pohádkový. 


Bachovky nanečisto!

Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku? Třeba abyste se v zamotané kupě emocí vyznali nebo je strukturovali a mohli je smysluplně zpracovat? Pracuji s intuicí podobně jako při výkladu karet, jen místo tarotu používám systém emocí podle Bachova systému. Žádné esence nemusíte objednávat, tohle je nanečisto. Cena služby je 300 Kč, potřebuji znát křestní jméno a datum narození. Rozbor dostanete mailem do 24 hodin od připsání platby.

Nebo přemýšlíte o zpracování výkladu karet mailem? Třeba rozbor vztahu, ať partnerského nebo jiného? Stačí křestní jména a datum narození obou aktérů. Cena výkladu je 600 Kč a přiletí do Vaší mailové schránky do 3 dnů od připsání platby.

Jsem připravená, karty zamíchané!


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.


Archiv výkladů karty týdne

Chcete se podívat, jakou kartu jsem zveřejnila pro konkrétní týden Vašeho života? Koukněte do přiloženého archivu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *