Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

2 poháry

0

karta na týden od 27. 5. 2024

2 poháry nám vracejí víru v ideály. Připomenou, že život má i světlé stránky a někdy dobro vítězí nad zlem i bez našeho přičinění. Výzvou je uvolnit se a tím vytvořit prostor, kudy se to dobré může do našich dnů prosmýknout. 

2 poháry přinášejí nečekaná nebo nová spojenectví. Najdeme podporu, kde ji nehledáme, a bude silnější, než bychom se odvážili doufat. Znamená to jediné – nebušit urputně na zamčené dveře a připustit, že z hlediska vesmírné rovnováhy je lhostejné, odkud k nám láska, pochopení a podpora přijdou. Až příliš často se pomýlenou představou o emocionální spravedlnosti připravujeme o hezké a naplněné dny a roky. 

2 poháry připomínají svobodnou volbu, jestli vidět sklenici poloprázdnou nebo poloplnou. Jestli se přiklonit ke skepsi nebo k naději. Neznamená to falešně jásat nad střepy, ale taky nesvlékat kalhoty, když je brod daleko. Kdo pracuje s nadějí a důvěrou, mívá pod naivním kabátem odvážné srdce a tvořivého ducha. Obojí teď máme zapojit. 

Karta nám pomůže vidět potenciál, který stačí drobnými krůčky den po dni naplňovat. 

Kartu 2 poháry jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 27.5.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Vision quest a Mýtický. 


Bachovky nanečisto!

Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku? Třeba abyste se v zamotané kupě emocí vyznali nebo je strukturovali a mohli je smysluplně zpracovat? Pracuji s intuicí podobně jako při výkladu karet, jen místo tarotu používám systém emocí podle Bachova systému. Žádné esence nemusíte objednávat, tohle je nanečisto. Cena služby je 300 Kč, potřebuji znát křestní jméno a datum narození. Rozbor dostanete mailem do 24 hodin od připsání platby.

Nebo přemýšlíte o zpracování výkladu karet mailem? Třeba rozbor vztahu, ať partnerského nebo jiného? Stačí křestní jména a datum narození obou aktérů. Cena výkladu je 600 Kč a přiletí do Vaší mailové schránky do 3 dnů od připsání platby.

Jsem připravená, karty zamíchané!


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.


Archiv výkladů karty týdne

Chcete se podívat, jakou kartu jsem zveřejnila pro konkrétní týden Vašeho života? Koukněte do přiloženého archivu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *