Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Císař

0

karta na týden od 20. 5. 2024

Císař představuje autoritu vnější nebo vnitřní. Každopádně říká, že se budeme muset postavit s chladnou hlavou a rovnou páteří sami za sebe. Říct tiše a důrazně DOST v situacích, ve kterých se cítíme být zahnáni do kouta. Účinnou bude strohá jednoduchost bez omáčky a bez vysvětlování. 

Císař na mnohé z nás prozrazuje, že postavit se za sebe v nějaké konkrétní záležitosti už dlouho oddalujeme v naději, že tím oddálíme očekávaný konflikt. Čím větší obavy ze situace nebo ze soupeře cítíme, tím více nás mohou převálcovat. Teď je ale čas, kdy se můžeme zhluboka nadechnout a v maximálním soustředění záležitost jednou provždy sprovodit ze světa. 

Císař neznamená troubení do útoku. Pokud necháme Císaře vstoupit do krevního řečiště, probudí silové pole moci, které druzí uvidí v našem postoji, pohledu i projevu. Otravové sklapnou a přesunou se tam, kde ucítí auru oběti. 

Řada lidí se moci štítí. Císař připomíná, že samotná moc není špatná. Špatné může být jenom to, jak s ní lidé naloží. Zdravá moc vyžaduje charakter i zodpovědnost, v lepším případě i milosrdenství a soucit. To vše se můžeme s Císařem učit, aniž bychom se snažili někomu zalíbit. 

Kartu Císař jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 20.5.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Pohádkový a Vision quest.


Bachovky nanečisto!

Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku? Třeba abyste se v zamotané kupě emocí vyznali nebo je strukturovali a mohli je smysluplně zpracovat? Pracuji s intuicí podobně jako při výkladu karet, jen místo tarotu používám systém emocí podle Bachova systému. Žádné esence nemusíte objednávat, tohle je nanečisto. Cena služby je 300 Kč, potřebuji znát křestní jméno a datum narození. Rozbor dostanete mailem do 24 hodin od připsání platby.

Nebo přemýšlíte o zpracování výkladu karet mailem? Třeba rozbor vztahu, ať partnerského nebo jiného? Stačí křestní jména a datum narození obou aktérů. Cena výkladu je 600 Kč a přiletí do Vaší mailové schránky do 3 dnů od připsání platby.

Jsem připravená, karty zamíchané!


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.


Archiv výkladů karty týdne

Chcete se podívat, jakou kartu jsem zveřejnila pro konkrétní týden Vašeho života? Koukněte do přiloženého archivu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *