Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

6 pohárů: radost, potěšení

0

karta na týden od 13. 5. 2024

6 pohárů vyzařuje radost a její sdílení. Věci, které byly dlouho zašmodrchané, se blíží k cíli. Ještě nedojde k protnutí výsledné pásky, ale k těšení začíná být stále více důvodů. Malé hrbolky na vozovce to už nemohou zvrátit. 

6 pohárů často signalizuje nadšení, kterým budeme překypovat nebo kterým nás někdo jiný zavalí. Podobá se to explozi, které nemá smysl vzdorovat. Snadnější je podlehnout a následující den věnovat léčbě kocoviny. 

Karta připomíná, že vzruchy jsou nedílnou součástí života. Dokud se pohybujeme v sinusoidě, jsme naživu. Kdo touží po monotónní všednosti, měl by lépe otevřít oči, aby vstřebal všechny drobné zázraky, kterými je život každého z nás naplněn. Nuda je pouze lenost vnímat podněty. 

6 pohárů je extrémní opak nudy a můžeme ho prožívat dovnitř nebo ven. Někomu stačí tančit radostí o samotě a do toho zpívat jupí, jiní potřebují emoce sdílet, šířit, násobit. Zůstaňte sami sebou, jen ty erupce nesvazujte logikou a rozumem. A zapomeňte, že byste je popírali nebo zametali pod koberec. Možná nechcete vypadat jako infantilní pitomec, ale pravdou zůstává, že radost hřeje a dlouhodobě uzdravuje. 

Tenhle týden bude plný podnětů, ze kterých se můžeme sami radovat nebo radostí druhé obdarovat. Nebuďme líní takové podněty sebrat ze země, po které šlapeme. Víc nebude třeba. 

6 pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 13.5.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Herbal a Röhrig.


Bachovky nanečisto!

Máte zájem o rozbor svého emočního stavu na dálku? Třeba abyste se v zamotané kupě emocí vyznali nebo je strukturovali a mohli je smysluplně zpracovat? Pracuji s intuicí podobně jako při výkladu karet, jen místo tarotu používám systém emocí podle Bachova systému. Žádné esence nemusíte objednávat, tohle je nanečisto. Cena služby je 300 Kč, potřebuji znát křestní jméno a datum narození. Rozbor dostanete mailem do 24 hodin od připsání platby.

Nebo přemýšlíte o zpracování výkladu karet mailem? Třeba rozbor vztahu, ať partnerského nebo jiného? Stačí křestní jména a datum narození obou aktérů. Cena výkladu je 600 Kč a přiletí do Vaší mailové schránky do 3 dnů od připsání platby.

Jsem připravená, karty zamíchané!


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.


Archiv výkladů karty týdne

Chcete se podívat, jakou kartu jsem zveřejnila pro konkrétní týden Vašeho života? Koukněte do přiloženého archivu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *