Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Desítka holí

0

karta na týden od 26. 2. 2024

Desítka holí upozorňuje na velkou dávku odpovědnosti, pod kterou se prohýbáme. Aktuálně jsme si nabrali víc, než uneseme. Někdo ucítí vliv karty fyzicky, někdo spíš mentálně nebo emocionálně. Každopádně je to druh omezení, které je užitečné respektovat a v dotčené oblasti polevit.

Desítka holí tlačí na přehodnocení priorit. Co kolem chodilo v náznacích, teď trvá na rozhodnutí. Je to jako starý kabát, který byl dlouhá léta užitečný a slušivý, a z nostalgie odkládáme rozhodnutí o jeho vyřazení ze šatníku. Karta důrazně připomíná, že žádný šatník není nafukovací. Dokonce ani ten pomyslný, do kterého si přidáváme stále nové povinnosti, ale zapomínáme ty staré vyhazovat.  

Jsme na sebe příliš nároční ve věcech, které ze vzdálenější perspektivy nejsou podstatné. Zkoumáme svůj život pod lupou a ze zorného pole tak mohou vypadnout důležité souvislosti. Výzvou týdne je vyměnit detailní mapu života za nějakou hrubě obecnou.

Schválně, kolik drobných životních návyků opakujeme ze zvyku, aniž bychom o jejich potřebnosti či logice uvažovali? Nebuďme bezduché loutky a prověřme činnosti, které děláme na autopilota. 

Desítku holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 26.2.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Legacy a Mýtický.


Aktuální kartu týdne můžete mít každé pondělí ve své mailové schránce. Je to úplně zdarma a službu můžete kdykoli zrušit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *