Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Luna

0

karta na týden od 8. 1. 2024

Luna má několik poloh, které se mohou střídat nebo doplňovat.

Luna je hluboce emocionální kartou a proto se mohou dostavit náhlé zvraty chování bez logických důvodů. Nemá cenu se bránit, nemá cenu analyzovat. Jen prožít emocionální příliv a odliv a nezhroutit se z toho. Druzí to mají podobně a a zase se to uklidní.

Doplňková karta předpovídá žabomyší války, tendenci vzplanout kvůli maličkostem a rozmazat je do ultima. Opět platí, že je lepší zhluboka dýchat a tiše počkat, než ohníčky pominou. Protože čím více necháme hněv rozhořet, tím déle a obtížněji ho budeme hasit. 

Luna je také kartou mimosmyslového vnímání. Podtrhuje význam podvědomí a otevírá příslušné brány. Kdo uvažuje o nějakém vhledu do světa za racionální oponou, teď je nejlepší čas. Zároveň přichází varování, abychom odpovědnost za vlastní život nezmenšovali minulými křivdami. 

Luna je také velice ženskou kartou. Zobrazuje všechny tváře a cykly ženy. Karta říká, že něco v našem ženském světě není v pořádku. Je to zanedbané a pro nepotřebnost odsunuté na vedlejší kolej. Nejvyšší čas připustit, že přehlcujeme aktivitou ostatní části našeho já, abychom získali pro tento odsun legitimní povolenku. Nezbytnou investicí bude velká dávka upřímnosti k sobě samé, ale na oplátku získáme sebedůvěru a jasnou cestu k nápravě. 

Pro logické a pragmatické lidi může být týden s Lunou vyčerpávající a nepříjemný. Naopak pro lidi, otevřené podprahovým vjemům, to může být týden přelomový. Podvědomí je připravené vydat důležitou zprávu – svým vlastním tempem, svým vlastním jazykem. Tak pojďme do toho!

Lunu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 8.1.2024 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, moje kresba, Aura-Soma.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *