Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Tři hole

0

karta na týden od 1. 1. 2024

Tři hole symbolizují rozcestí. Připlouvá něco nového, k čemu vzhlížíme s nadějí. Doufáme v lepší a barevnější zítřky, ale ještě nemáme tušení, jestli nás čeká plavba klidná nebo divoká. Důležité je pochopit, že do nové lodi nelze nastoupit se všemi stávajícími břemeny a doufat ve změnu. Vědomá inventura a odříznutí zbytečné zátěže pomohou to nové a lepší uskutečnit. 

Proto dříve, než začneme sepisovat plány a předsevzetí do nového roku, udělejme seznam toho, co nám brání naše touhy naplnit. Sáhněme si poctivě do svědomí, protože většina překážek zvenčí začíná uvnitř. Ačkoli to není logické, velmi často toužíme po tom, co si zároveň zakazujeme nebo sabotujeme. Na chvíli se zastavit a na tento podvědomý propletenec posvítit se určitě vyplatí. 

Tři hole jsou rozcestí a příležitost přebalit batoh na další etapu. Kdo tuto fázi nepodcení, bude si vykračovat lehčeji a cílů dosahovat efektivněji. 

Na opačném pólu zůstanou nešťastníci, kteří objektivně čelí nesnázím, ale přesto tvrdošíjně vlečou na zádech batoh plný křivd, strachu a starých bolestí. Není snadné zahodit, co za dlouhé roky s batohem v podstatě srostlo. Ale jakmile se vnitřně a opravdově rozhodneme, není třeba hledat metodu. Začne se to dít tak nějak samo. 

Přeju nám všem, ať na rozcestí zasadíme zdravá semínka a po celý rok o ně pečujeme se všemi nasbíranými zkušenostmi. Ať jsme vždy otevření inspiraci a nenecháme se sejmout skepsí. Krásný rok 2024!

Tři hole jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 31.12.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Legacy a Ramses.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *