Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pět holí

0

karta na týden od 25. 12. 2023

Pět holí představuje podobný tlak vnějších okolností jako ukazovala devítka minulý týden. Stresové faktory budeme kompenzovat v blízkosti milovaných, což paradoxně může pocit stresu ještě zesílit. Výzvou je zůstat ve svém středu a nepouštět se do zbytečných půtek. Karta říká, že je stejně nemůžeme vyhrát. Funkční alternativou je rozdýchat svou nelibost a na procházce rozchodit smutek, křivdu, nespravedlnost.

Pět holí občas nese pocit, že život nakládá víc, než uneseme. Nezbývá než přijmout, že život neposkytuje garance a nic není jisté na 100%. Pak nebudeme plýtvat silami na sebelítost a do všeho půjdeme s vědomím přítomného rizika. Pořád je lepší žít a trochu riskovat než sedět zavřený doma u televize a vlastně skoro nežít. Výzvou je vylézt z ulity a sdílet starosti s dalšími lidmi. Pokud to nejsou úplní magoři a sdílení oplatí, starosti na obou stranách se opticky zmenší. Ještě o fous lepší je společně něco vytvořit, protože radost ze společného díla starosti na chvíli utlumí. Zvlášť když je výsledkem něco dobrého k jídlu!

Pět holí vzbuzuje napětí, protože jsme okolnostmi někam tlačeni. Některé věci se teď hodí a sluší dělat, přestože se nám do nich nechce. Jiskřičky vzplanutí jsou v bojové pohotovosti a budeme mít co dělat, abychom se udrželi na uzdě. Doporučením je vybít vnitřní oheň sportem a na zdvořilostní aktivity dorazit fyzicky unaven. Utopit napětí v alkoholu se naopak nedoporučuje, protože rozbuška konfliktu je pak zcela mimo kontrolu.

Pijme pro radost a radujme se z toho, co máme, místo co bychom žehrali na všechno, co nám chybí nebo co nás štve. Kartě týdne tím úplně vytřeme zrak!

Pět holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 24.12.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal fantasy a Röhrig.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *