Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Devět holí

0

karta na týden od 18. 12. 2023

Devět holí symbolizuje zvýšený tlak vnějších okolností, stejně jako naši usilovnou snahu okolnostem vzdorovat a nepodlehnout. Doporučením týdne je vybrat malý počet cílů, na které soustředíme veškerou pozornost, místo co bychom se plahočili za velkým počtem cílů s vyplazeným jazykem. Minimalistickým přístupem dosáhneme uspokojivých výsledků tam, kde na tom opravdu záleží. Nehledě na to, že si vítěznou tečku mnohem lépe vychutnáme. 

S kartou devět holí si připomínám legendu o Svatoplukovi a jeho prutech. Osamoceně jsou slabé, společně neporazitelné. Zkusme sloučit nápady a činnosti pod jednotící téma. Co se zdálo roztříštěné, může mít společného jmenovatele a vbrzku se dočkat prosperity. Inspirativní pohled zvenčí pomůže nový úhel najít, ale nesmí původní esenci převálcovat.  

Základní poselství Svatopluka se pochopitelně týká rodinné sounáležitosti. Výzvou týdne je zakusit, kdy se nám vyplatí upřednostnit zájem celku před prioritami jedince. Každý to máme jinak. Každý jsme jinak svéhlavý nebo poddajný, proto nemá smysl opisovat. Vyplatí se být upřímný sám k sobě a nestavět pýchu na nejvyšší piedestal. Pak najdeme, co hledáme, nebo si udělíme odklad. 

Každopádně poctivá upřímnost je způsob, jak projít devítkou holí beze ztrát a bez agrese, přesto se zaslouženou trofejí v ruce.  

Devět holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 18.12.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Greenwood a Legacy.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *