Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Král disků

0

karta na týden od 4. 12. 2023

Král disků se snaží schovat emoce pod tlustou vrstvou brnění a snížit tak potenciál vlastní zranitelnosti. Karta nás varuje, že i zdánlivě klidný člověk může uvnitř bublat vztekem, nespokojeností nebo křivdou. Pověstná poslední kapka může prorazit jeho obranu a nešťastný provokatér sklidí úrodu i s úroky. 

Krále disků můžeme potkat nebo se jím sami stát. Výzvou je naučit se oznamovat nebezpečí přetečení zadržených emocí dřív, než k němu skutečně dojde. Případně upouštět skrytou nádrž postupně a kontrolovaně. A především nepředstírat, že emoce se krále disků netýkají. On s nimi jen nedokáže zdravě hospodařit. 

Král disků také přináší téma hmotných statků. Budeme víc počítat peníze, mohou přijít nečekané faktury a výdaje. Rozhodně bude ve výhodě ten, kdo má naspořeno. Výzvou je přehodnotit finanční nebo investiční plán. Neznamená to automaticky stres ze ztráty či nedostatku, a neznamená to nutně apel k většímu šetření. Spíše jde o přeskupení zdrojů nebo objev nových nalezišť. Král disků teď může vynořit hlavu ze své stabilní ulity a prozkoumat ve svém okolí možnosti, které dosud jako možnosti neviděl. 

Někde hluboko pod čarou král disků připouští svou křehkost. Na fyzické úrovni bychom si měli dávat pozor na zranění pohybového aparátu. Ani super pevné kosti nevydrží všechno, tak buďme opatrní. 

Krále disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 4.12.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig a Keltský.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *