Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Eso mečů

0

karta na týden od 20. 11. 2023

Eso mečů přináší inspiraci, bleskové osvícení uprostřed temnoty. Až budeme v něčem nejvíc tápat, přiletí prchavá myšlenka jak rozetnout Gordický uzel. Je důležité ten záblesk podpořit a nechat se jím vést, jinak za pár okamžiků zhasne a my se budeme dál ploužit po kruhových objezdech. 

Inspirace esa mečů může přiletět zevnitř i zvenčí, nositelem se může stát úplně kdokoli. Prodavačka v obchodě, náhodný kolemjdoucí, nemusí to být mudrc a myslitel. Omylem zaslechnuté slovo spustí sled asociací, které mohou vyřešit životní zápletku. Vyplatí se mít oči a uši otevřené, nebrat všechno doslova a poddat se zcela hravosti.

Eso mečů doporučuje netlačit nikde na pilu. Energie karty je lehká jako vánek, je to letící pírko ve vzduchu. Všechno urputné a zpocené snadno narazí do zdi. Výzvou není pracovat do úmoru. Výzvou je vynalézt, jak stejného výsledku dosáhnout efektivněji.  

Eso mečů připomíná, že všichni vynálezci byli na začátku považováni za blázny. A nové věci většinou neleží podél vyšlapaných cest. Zkusme tedy bez předsudků prověřit nápady, které se zdají neproveditelné. Možná při tom objevíme něco, co jsme původně nehledali, ale co je zrovna tolik potřebné. 

Eso mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 20.11.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Vision quest a Gentrysmith.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *