Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Král holí

0

karta na týden od 6. 11. 2023

Pokud karta minulého týdne přinášela stagnaci a lekce trpělivosti, král holí burcuje na steč. Oheň probudí odvahu i vášeň, budeme toužit po akci a dobrodružství. Bez ohledu na počasí je to skvělý čas na výlet, sport a poznání. Pohybem doplníme endorfiny, po kterých je tenhle král vyloženě hladový.

Optimismus a nadšení nebudou mít hranice, což může vytáčet pragmatické jedince. Zkusme mít ohledy, ať se ocitneme na té či oné straně. Král holí mívá krátkou zápalnou šňůru, takže nenechat se vytočit patří k jeho četným výzvám.

Oheň stimuluje výkon a probouzí ambice i v těch, kteří je neměli. Je to výjimečná chvíle, kdy můžeme bez předsudků zjistit, po čem opravdu prahneme. Není nutné za tím okamžitě běžet, čirá upřímnost k sobě samému docela postačí. Ostatně není to jediná věc, ve které bude ohnivý král upřímnost bezpodmínečně vyžadovat. Vytáčky a lhaní on trestá na počkání.

Král holí miluje radost a vřelé city, do vztahů obvykle vstupuje vabank. Jeho spalující intenzitu málokdo dlouhodobě unese, ale ohřát se i na krátko v jeho přítomnosti rozhodně stojí za to. Lekcí je neposuzovat podle trvanlivosti, protože podle takového vzorce by největší pochoutkou byly konzervy.

K zamyšlení se nabízí, kdy nebo jak často toužíme po čerstvém, ale skončíme u vyzkoušeného. Ve kterých případech stojí vyzkoušené za to, a kdy se jen bojíme udělat změnu. Aktuálně je odvaha ve vzduchu, stačí po ní sáhnout a jít.

Krále holí jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 6.11.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig a Sidhe.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *