Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

7 disků: Neúspěch

0

karta na týden od 30. 10. 2023

Karta navazuje na téma minulého týdne. Černá barva může signalizovat selhání nebo neúspěch, ale častěji popisuje strach z obojího. Může se probudit náš sklon cokoli zpochybnit a vybájit ze stínu katastrofický film. 7 disků apeluje na zdravý rozum a rozvahu. Možná nepůjde všechno podle plánu, není to však předzvěst totálního zhroucení. Výzvou týdne je přijmout prodlení a z toho pramenící pružnost v organizaci času.

Karta rovněž upozorňuje, že v nějaké oblasti života nejsme nohama pevně na zemi. Mohou to být zmíněné pochybnosti a temné konce stejně jako zářivé naděje bez reálného základu. Co platilo dřív, nemusí nutně platit teď. Vyplatí se aktualizovat aktiva i nejbližší očekávání. Přehodnotit životní cestu není ostuda, pokud to neděláme zbrkle a často.

Faktor času je ostatně důležitou součástí karty. Reakce lidí na podněty se nám mohu zdát příliš pomalé. Netrpělivě budeme vyhlížet odpovědi a z pomalosti vyvozovat mylné závěry. Lekcí je nechat všechno dozrát v klidu, netlačit na pilu a nevymýšlet smrtonosné konstrukce. 7 disků je zosobněním přísloví trpělivost růže přináší.

Karta probouzí strach z nedostatku i v lidech, kteří s ním objektivně potíže nemají. Možná budeme víc počítat a omezíme nejisté sázky, ale panika zpomaluje hmotné toky. Hojnost přichází tam, kde jsou na její přijetí připraveni. A strach není vhodný uvítací výbor.

Kartu 7 disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 30.10.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Swedish witch a Ramses.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *