Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

10 disků

0

karta na týden od 18. 9. 2023

10 disků odkazuje na hluboký zdroj prosperity, který máme všichni k dispozici. Někdo už svůj hrnec zlaťáků objevil a ten dostane příležitost bohatství smysluplně využít či rozhojnit. Kdo naopak na svůj hrnec stále čeká, měl by se dívat na obyčejné věci přímo pod nosem. S největší pravděpodobností na svém pokladu dávno stojí, jenom ho nevidí, a proto prahne po jiném.

Z karty na mě dnes hlasitě křičí vzkaz, že prosperita čeká tam, kde bychom ji nejméně čekali. Na místě, jehož potenciál by zdravý rozum vyloučil. Háček je ve schopnosti podívat se na stará místa novýma očima, nezatíženýma zkušeností a předsudkem. Uvolnit mysl od pochybností a nehledět toužebně za horizont je velkou výzvou týdne.

Karta zároveň varuje, abychom se neupínali k jedinému zdroji. Hojnost je jako pyramida, která potřebuje vystavět širokou základnu. Pestré zájmy a různorodé skupiny přátel obohacují život a přinášejí tolik inspirace, abychom se mohli vymanit z tunelového vidění.

10 disků není jen o prosperitě hmotné. Stejně důležitá je prosperita sociální a emocionální. Karta ukazuje hrozící propast, pokud nebudeme o tuto část svého života průběžně pečovat. Proto je nejvyšší čas zavolat blízkým a domluvit nějaké příjemné setkání. Nebo spontánně vyrazit s přáteli na bláznivou akci.

Hlavně pochmurně nedumat o věcech příštích, protože negativní myšlení je jako opačný magnet – s velkou jistotou prosperitu všeho druhu odpuzuje. Svět je plný možností, stačí je objevit!

10 disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 18.9.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Legacy.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *