Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Universum

0

karta na týden od 4. 9. 2023

Universum pomáhá vystoupit z kruhu, pokud jsme v nějakém uvízli. Dává odvahu rozepnout křídla a letět, osvobodit život od svazujících stereotypů. Letět bez příprav a klidně do neznáma. Karta připomíná, že máme vždycky na výběr víc, než kolik si dokážeme představit. Všechno je spojené se vším a nic nebývá černobílé.

Pokud sami sobě nepostavíme do cesty plot, můžeme teď potkat zajímavá dobrodružství nebo alespoň podněty, které nás k takovým dobrodružstvím vyhecují. Nepodceňujme význam maličkostí. Jsou jako ladička, skrze kterou si vybíráme melodii, na kterou budeme tančit. Pokud si vybereme pohrdání a frustraci, vesmírná přitažlivost k nim bude posílat další z téhle kategorie. A naopak.

Universum obsahuje prvek celistvosti. Doporučuje, abychom z života dělali pestrou zahradu, a ne dlouhý lán osázený monokulturou. Cokoli se vleče, vědomě rozbijme jiným druhem činnosti. I krátké přerušení má velký význam, dlouhodobě nám za to poděkuje tělo i mysl. Karta nás bude na mnoha úrovních udržovat v pohybu, ale bude to naše vůle, která o druhu a trvání jednotlivých aktivit rozhodne.  

Universum rozvazuje konce, které jsou nefunkčně spojené. Neshody a rozchody mohou být ve vzduchu, ale zdaleka nemusí být fatální. Při současných vibracích ukazují zakopaný problém, který je důležité vyřešit, a ne pouze uhladit. Výzvou je nehledat viníky, ale stavět smysluplné cesty. Což neznamená stavět cesty za každou cenu. Karta připomíná, že opomíjeným důvodem k rozvazování čehokoli je uvolnění energie pro nové začátky.

Spousta nového je za dveřmi, ale nemůže se to k nám propracovat přes balast a stereotypy, na kterých trváme. Ať je to nové jakékoli, rozhodně je to čerstvé!

Universum jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 4.9.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze a Legacy.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *