Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Osmička disků

0

karta na týden od 21. 8. 2023

Osmička disků signalizuje práci a radost z hmatatelných výsledků. Semínka byla zasazena už dávno. Teď stačí průběžně zobat plody, a hlavně nezůstat u přímé konzumace. Každý plod je zároveň surovinou pro nekonečnou tvořivost.

Osmička disků prověří tvořivost i dovednosti, a udělá to hravou formou. Dostaneme příležitost něco nového objevit, něčemu se přiučit. Zejména pokud se nastavíme do režimu zvídavého dítěte, které se rádo nechá světem ohromit a překvapit. V této konstelaci může otevřená mysl zachytit odpovědi na důležité otázky nebo získat překvapivá řešení svízelných situací. Nezbytnou podmínkou je maximálně se uvolnit a netlačit na pilu.

Osmička disků připomíná, že nové vyrůstá ze starého. Zdravé výhonky potřebují přirozenou kontinuitu nebo silnou podnož, ochotnou k roubování. Kdo se snaží předstírat životaschopnost na pustém ostrově, skončí ve slepé uličce. Karta doporučuje posílit kontakty s lidmi a trénovat přijetí pomoci. Hrdost může být velké téma ke zpracování. Nebo možná rovnováha mezi přílišnou hrdostí a nedostatkem sebeúcty.    

V souladu s tím osmička disků říká, abychom věnovali pozornosti svému tělu. Objednat se na zdravotní prohlídku, dojít si na masáž nebo kosmetiku. Stačí něco malého navíc k běžné rutině podle potřeb a vkusu.

Osmičku disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 20.8.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze a Kosmický.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *