Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Trojka pohárů

0

Trojka pohárů zobrazuje emocionální hojnost. Zažijeme radostné okamžiky, možná budeme radostí překypovat a budeme to chtít nadšeně sdílet. Pokud nám cestu zkříží mraky, nebude z nich pršet dlouho. Naše tváře se brzy rozjasní a najdeme tisíc důvodů, proč je super být na světě.

Trojka pohárů přiměje k emocím i největší bručouny. Důležité je přijmout, že barometr radosti funguje u každého jinak. Můžeme mít odlišné spouštěče, stejně jako odlišně kalibrované měřítko pro vnější projevy. Respektovat odlišnost, aniž bychom ji zatracovali nebo pomlouvali, je tak trochu výzvou týdne.

Občas je těžké vidět druhé, jak blázní nadšením nebo ztřeštěně dovádějí. Zvlášť když třeba máme horší chvilku a sledovat bujaré veselí sousedů nemáme chuť. Zkusme vydolovat všechnu dostupnou shovívavost a úsměv na rtech. Nic to nestojí a tahle malá změna mimiky může zlepšit náš den.  

Trojka pohárů vyhání samotáře z nor a nutí je k sociálním interakcím. Je to ideální příležitost pochopit, že lidi nejsou nepřítel, přestože se někteří jednotlivci nechovají podle našich představ. Trojka pohárů připomíná, že výběr našich interakcí je otázkou volby. Chceme dát pozornost konfliktním situacím, skeptickým názorům, nebo se raději poohlédnout po čemkoli, co pohladí naši duši? Jakmile přestaneme předměty svých zájmů aktivně volit, samospádem si nás najde, co jiní nechtějí.

Trojka pohárů signalizuje prima týden, ale nekrade příležitost nabízené zážitky odmítnout. Škarohlídy z přesvědčení změnit nemůže.   

Trojku pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 3.7.2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal goddess a Legacy.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *