Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Desítka disků

0

karta týdne od 22. 5. 2023

Desítka disků je kartou hojnosti a prosperity. Přináší stabilitu a zklidnění toho, co se snad v minulém období rozkolísalo. Můžeme si dovolit oddechový čas a nezmatkovat, nikam se nehonit.

Místo spěchu a stížností karta motivuje k osahání zdrojů a hodnot. Býváme totiž zavaleni jistotami a komfortem, které protékají skrze prsty jen s minimálním užitkem. Možná by někomu jinému posloužily lépe. Nastal ideální čas probrat skříně a poslat věci dál.

Inventura hodnot se netýká jen hadříků a hmotných věcí. Vysoko si obvykle stojí rodina, přátelé a kamarádi. Desítka disků se ptá, zda jim věnujeme dost pozornosti a trávíme s nimi volný čas. Rovněž je namístě otázka – dáváme svým blízkým to, co si myslíme, že chtějí a potřebují, nebo se aktivně zajímáme o to, co chtějí a potřebují doopravdy? Bývá v tom obrovský rozdíl a není snadné si ho připustit.

Důležité věci se rády skrývají pod povrchem a často je považujeme za příliš obyčejné. Snadno se necháme unést barvitým pozlátkem nebo se propadneme do chaosu a šílenství, jen abychom vyhověli tlaku okolí a doby. Výzvou týdne je rozlišit opravdu důležité věci a upřednostnit je před vším, co se tváří jako prioritní.

Desítku disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 22. 5. 2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Vision quest.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *