Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Trojka pohárů

0

karta týdne od 24. 4. 2023

Trojka pohárů přináší pohodu a relax, odpočinek od vnějších tlaků. Je to ideální čas pro příjemně strávené chvíle s rodinou a přáteli, bez ohledu na předpověď počasí. Pár kapek deště přece nerozpustí naši náladu a chuť do života!

Trojka pohárů je kartou sounáležitosti, a proto i výzvou opustit samotářskou ulitu nebo trucovité vyhnanství. Je příležitostí zahladit staré křivdy, udělat za nimi tlustou čáru a bez emocionálního marastu kráčet dál. Kdo čeká na omluvu a satisfakci, marní čas a sám sobě blokuje radostnou hojnost.

Naopak je prima jít štěstí naproti a obklopit se lidmi, kteří nás vyhecují k nečekanému nebo nezvyklému zážitku. Nemusí to být nic velkého, protože stokrát málo je víc než nula při čekání na obří skok. Inspirativních lidí existuje dost, stačí nepropadat skepsi a neuvěřit, že v negativní bublině musíte navěky uvíznout. A hlavně udělat z té bubliny první krok.

Trojka pohárů nechce vidět osamělost, nabubřelost a povyšování. Je to karta pravdomluvných skautíků, kteří znají cenu přátelství a navzájem podporují svůj osobní růst. Karta se ptá, jestli se nám staré pravdy přežily, nebo jestli a jak moc je chceme do svého života znovu a více implementovat. Máme to ve svých rukou.

Trojku pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 24. 4. 2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Old path a Stromový.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *