Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princ pohárů

0

karta týdne od 6. 2. 2023

Princ pohárů vnáší dynamiku do vztahů. Rozhýbává, co stagnovalo, nebo co jsme zanedbali. Nutí nás vymetat zapomenuté pavučiny a všímat si kamínků v botě, které sice tlačily, ale ne tak moc, abychom s tím něco dělali.

Princ pohárů dokáže mistrovsky zakulatit ostré hrany a podat hořkou pilulku v cukrové polevě. Na druhou stranu umí nekompromisně rozseknout situaci, která se kvůli opatrnému kulacení zašmodrchala do bezmoci. Výzvou týdne je obě polohy rozlišit a trénovat jejich použití na správném místě.

Princ pohárů má v sobě vřelost, nadšení a vášeň, o které se touží s velkým nasazením podělit. Málokdy mu dochází, že něčím tak úžasným může druhé zahltit, přehltit nebo dokonce převálcovat. Ať budeme na kterékoli straně plotu, budeme s neobvyklou mírou vřelosti konfrontováni a budeme v pokušení soudit druhé, obviňovat je z nepochopení a jinakosti.

Princ pohárů často vzbuzuje vášně a často je nepochopen. Nicméně právě ty probuzené vášně mohou být plamenem nových možností. Jsou palivem odvahy a schopnosti vidět příležitost místo překážky. Soustřeďme se na tuto část rovnice, abychom neupadli do nepřátelských a sebelítostných stereotypů. S nasazením prince pohárů bychom se z nich dlouho a pracně vymaňovali.

Zdá se, že to určitě nebude nudný týden!

Prince pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 6. 2. 2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Japaridze.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *