Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Eso disků

0

karta týdne od 23. 1. 2023

Eso disků říká, že máme kolem sebe spoustu zárodečných buněk, ze kterých se chystá vyrašit nový život. Navzdory sněhové pokrývce jaro určitě přijde a naším úkolem je mentálně a fyzicky se na tu expanzi růstu připravit. Jenom pozor, ať tu hromadu semínek nezájmem či nedbalostí nepřehlédneme nebo nezašlápneme.

Oslepují nás stereotypy, když chodíme kolem nových příležitostí. Nemůžeme čekat, že bude každá z nich označená neonovým světlem a upozorňovat na sebe tlampačem. Eso disků říká, že si máme na tyhle příležitosti vypěstovat hlad a trochu víc po nich prahnout. Ony tu jsou, jenom my jsme líní je vidět nebo se ostýcháme po nich sáhnout.

Je čas přestat skuhrat, nebýt obětí a nespoléhat, že nám někdo přinese zázračné řešení na stříbrném podnose. To my se potřebujeme rozhodnout, které cesty nám stojí za trochu rizika a vzrušení. Z celé karty dnes cítím hecování, ať se trochu odkopeme a přestaneme spoléhat na staré dobré jistoty. Život nabízí o tolik víc příchutí, a my se o ně ze strachu z neznáma dobrovolně ochuzujeme.

Eso disků povzbuzuje, abychom zkoušeli nové věci a získali nové zkušenosti. I kdyby se nic z toho nestalo favoritem měsíce, tu zkušenost dříve či později zúročíme. I slepé uličky totiž rozšiřují naše obzory.

Nejaktuálnější výzvou je proto „konec vyjetým kolejím“. Zkusme to udržet v hlavě a každý den zařadit do programu něco, co popírá zažité stereotypy. Experimentujme vědomě a pokud možno s lehkostí. Bláznivá a spontánní rozhodnutí teď mohou prolomit staré ledy a přinést výsledek, se kterým by rozumná mysl ani nemohla počítat.

Eso disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 23. 1. 2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Rider-Waite a Walking the Wild Spirit.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *