Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

9 disků: Zisk

0

karta týdne od 2. 1. 2023

9 disků je kartou rozkvetlé zahrady, i když zahrady možná trochu strnulé a těžkopádné. Patrně se budeme jen s obtížemi dostávat do obrátek. Netlačme na pilu, ať se kolečka nezadřou a systém nezkolabuje. Poklidný náběh do pracovního rytmu je více než na místě. Oproti tomu výčitky svědomí na místě nejsou.

9 disků je také kartou řádu. Důrazně doporučuje udělat si pořádek v maličkostech, zorganizovat denní režim, optimalizovat rutinu. Čas, věnovaný takovým změnám, není časem ztraceným. Pokud ovšem netrýzníme sami sebe vymýšlením předsevzetích, která nemají šanci na úspěch.

9 disků prozrazuje, že budeme mít tendenci upřednostnit líbivý vzhled před zdravou podstatou. Všichni víme, že obal prodává. Ale opravdu je třeba skočit na špek všemu, co je dobře zabalené? Přesně to je vlajkovou lodí výzev týdne.

Doprovodná karta říká, že se budeme snažit důležité věci obejít, přeskočit nebo neúměrně zrychlit. Dokonce možná s výmluvou, že se o nic důležitého nejedná. Vlastně bychom měli zbystřit pokaždé, když nás okolnosti zastaví nebo zpomalí. Teď se nejedná o nešikovnost nebo hloupou chybu. Podcenili jsme význam nějaké drobné skutečnosti. Je třeba ji identifikovat a najít správný recept. Na maličkostech totiž stojí svět, s tím se budeme v týdnu dokola setkávat.

Kartu 9 disků jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 2. 1. 2023 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze, Rider-Waite.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *