Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

2 hole: Nadvláda

0

karta týdne od 5. 12. 2022

2 hole tlačí proti sobě téměř stejnou silou, a to může být neškodné i zničující. Jestliže celou svou bytost vložíme do boje, vyčerpáme se bitvou bez vítěze. Zároveň nás pohltí frustrace a fyzické vyčerpání.   

Doplňková karta říká, že teď je efektivnější nechat bojové nástrahy bez povšimnutí. Protože nebojovat znamená zůstat bdělý a v plné síle pro příval inspirace. Pokud zachováme klidnou mysl a nepodlehneme hektickým výzvám, tvořivost a dobré nápady nás neminou. Zkrátka pro tento týden jsou lepší drobné radosti na malém písečku než honba za pokladem.

Na druhou stranu, pokud bychom se příliš nechali ukolébat do zenu, on už nás někdo pošťouchne a probudí. Nebojovat zbytečné bitvy neznamená přestat o něco usilovat. Karta vytrhne z letargie všechny, kteří snad rezignovali na radost a vlastní přání.

2 hole mohou navenek vypadat staticky. Stejně jako člověk, který stojí mezi dveřmi a neví, zda jít dovnitř nebo ven. Uvnitř zuří vyčerpávající válka protikladů, zvenčí je vidět nerozhodný člověk, který ztrácí drahocenný čas váháním. Karta připomíná, že velmi často je lepší udělat špatné rozhodnutí než žádné.

Stručně řečeno, 2 hole učí hospodařit s energií. Neplýtvat na malicherné bojůvky, ale aktivně pracovat s projekty, po kterých touží naše srdce. Pojďme rozlišovat a nesnažme se zvládnout všechno.

Kartu 2 hole jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 5. 12. 2022. a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Sidhe a Swedish witch.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *