Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

4 poháry: Nadbytek

0

karta týdne od 28. 11. 2022

4 poháry jsou kartou rodiny a všech energií, které na domácí půdě tečou. Vytryskne hodně emocí, které budou způsobeny příliš velkou starostí o blaho ostatních. Tak velikou, že bude nepřiměřeně stresovat všechny zúčastněné. Výzvou týdne je nechat plynout víc věcí samospádem a důvěřovat, že i bez naší pomocné ruky k žádné katastrofě nedojde.

Protože mi k základní kartě vypadl ještě Viselec, téma sebeobětování je prostě ve vzduchu. Pocítíme neodolatelné nutkání montovat se druhým do života na svůj vlastní úkor. Zkusme teď nechat druhé žít a chybovat. Zůstaňme na parcele svého života a nebuďme kvůli tomu provinilí.  

4 poháry ukazují spletitost vztahů, které se teď možná ještě více zamotají. Nebo se dostanou na světlo motanice, které dosud skrytě žily pod povrchem. Testem životaschopnosti projdou vztahové komplikace, což automaticky neznamená radikální řez. Karta doporučuje nechat si čas na rozmyšlenou, nedělat zásadní rozhodnutí v afektu.

4 poháry v sobě také mají zárodek nového života či projektu. Říkají, že pokud svou lásku a péči zaměříme na to, co nepřekračuje hranice naší kompetence, položíme základy něčeho úžasného, co fyzicky spatří světlo světa v průběhu příštího roku. Možná to je příslib odměny, pokud svou energii investujeme uvnitř vlastního života.

Kartu 4 poháry jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 28. 11. 2022. a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig a Dreaming way.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *