Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

7 pohárů: Zkaženost

0

karta týdne od 21. 11. 2022

Karta 7 pohárů vnese emocionální vzruchy do všedních situací, kde bychom nic takového nečekali. Co by mělo běžet jako na drátkách se zavedenou rutinou, se najednou zadrhne pro lidský faktor. Do soukolí spolupracujících osob vniknou drobná zrnka neshod, maličkosti mohou přerůst přes hlavu a zbytečně nás rozčílit.

7 pohárů jsou i drobné lapálie na fyzickém těle – nepříjemná záděra, nevhodně vykvetlý pupínek na obličeji, škrábanec od domácího zvířete a podobně. Nejde o nic zásadního, jenom nás to podráždí a budeme se cítit lehce znehodnoceni. Nenechme se vykolejit, jsou důležitější věci pod sluncem.

Karta 7 pohárů také říká, že budeme mít sklon se litovat a bádat na poli historických křivd. Možná se staly přesně jak si pamatujeme, možná stále nemáme dostatečný odstup. V každém případě sami sobě neprospějeme tím, že se budeme dokola brodit marastem, který nás zraňuje. Zkusme si obout dospělé boty a přestat být obětí. Vezměme do svých rukou to, co do nich vzít můžeme. Hlavně se dívejme víc dopředu než zpět.

Výzvou karty je očista na mnoha úrovních – emocionální, mentální i fyzické. Jedno souvisí s druhým, a tak je možná dobrý nápad zahájit vánoční úklid. Vytřít skříně a šuplíky, vyházet zaprášené suvenýry, provonět prostor očekáváním věcí příštích. Minulost změnit nemůžeme, pro budoucnost můžeme udělat dost. Tak hurá do toho!

Kartu 7 pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 21. 11. 2022. a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Röhrig a Gill.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *