Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

4 meče: Příměří

0

karta týdne od 14. 11. 2022

4 meče jsou opatrnou nebo diplomatickou kartou. Vždycky vyberou zatáčku o kousek dřív, než by mohlo dojít k havárii. Je třeba být ve střehu, poklid kolem je zdánlivý. Všechno je nabité elektřinou a stačí málo, aby blesk uhodil a zasáhl citlivá místa.

4 meče dokážou odclonit venkovní chaos podobně jako meditace. Nabádají, abychom uprostřed shonu a každodenních katastrof našli malou oázu, ve které naše mysl může spočinout a psychika se občerstvit. 

Oázou může být naprosto cokoliv. Čajovým rituálem počínaje, procházkou nebo jógovými cviky konče.  Co dělá dobře Vám, je to pravé. Tento týden je důležité psychohygienu nezanedbat. V opačném případě se mohou dostat ostré hroty příliš blízko a zbytečně zraňovat.

 4 meče jsou velkou výzvou ve vztazích, které se dají označit jako křehké. Na světlo mohou vylézt faktory, které útočí na samou podstatu vztahu. Nenechte se znejistit, nepřikládejte těmto informacím příliš velkou váhu. Nakonec se ukáže, že všechno je relativní a pravda má víc odstínů. 

4 meče nás učí vidět svět jinak než černobíle. Výzvou je hledat rovnováhu mezi kritikou a laskavostí, nebo mezi sebeúctou a soucitem.

Kartu 4 meče jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 13. 11. 2022. a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Buckland Romani a Swedish witch.

P.S. Omlouvám se za případné překlepy, text jsem smolila na mobilu. Odešel mi notebook do věčných lovišť a nový dorazí až v úterý večer. Děkuji za pochopení!


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *