Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Poustevník

0

karta týdne od 7. 11. 2022

Poustevník je skromný, pracovitý a nezdolný. Vždy a za všech okolností je věrný své vnitřní pravdě. Nemá potřebu tuto svou pravdu veřejně deklarovat nebo obhajovat, prostě podle ní v tichosti žije.

Poustevník radí trochu meditovat, upřímně si podebatovat sám se sebou. Podívat se, kam aktuálně kráčíme, a jestli se za něčím neženeme jen proto, že se za tím ženou naši přátelé. Nebo možná jak moc nám současný cíl implantovalo společenské klima.

Není příjemné najít chybu v matrixu. Ale je mnohem efektivnější si takovou chybu přiznat a změnit kurz, než dál řídit vůz svého života falešným směrem.

Možná také narazíme na skládku nemožného. Kdysi to byly naše touhy a sny, ze kterých nás odradily dílem okolnosti a dílem strach. Ať už to byl strach ze změny, z úspěchu či fiaska, strach z kritiky a odmítnutí, v nějakém momentě jsme vyměnili sny za šedivé jistoty. Poustevníkova lucerna nám posvítí na tuhle historickou skládku a my dostaneme příležitost si vzít zpátky odhozené poklady.

Poustevník je spojen s pravdivostí, kterou máme všichni zakódovanou na dně svého srdce. Nechme se jejím světlem prozářit a inspirovat pro své další skutky.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 7.11.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Crystal visions.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *