Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Princezna mečů

0

karta týdne od 31. 10. 2022

Princezna mečů může mít poněkud nevycválané způsoby, ale dokáže strhnout masku přetvářce a diplomatickým ohledům. Zdá se, že něčí netaktní poznámka nás donutí pohlédnout do zrcadla i tam, kam se normálně nekoukáme.

Princezna mečů často rychleji mluví, než myslí. Snadno můžeme někoho urazit, aniž bychom věděli jak a proč. Vysvětlování to spíš zhorší. Raději použijme omluvu, ať se debata bez větších šrámů posune dál.

A pokud někdo urazí nás, dýchejme zhluboka a nevypěstujme z několika slov letitou křivdu. Přece taky nezanevřeme doživotně na léto jen proto, že občas přináší silné bouřky.

Princezna mečů je podstatou buřič a rebel, ostrým jazykem napadá staré pořádky. Nemívá koncepci, vlastně spíš testuje stabilitu toho, oč se v životě opíráme. Zkusme tuto energii využít a prověřit, jestli zbytečně nespoléháme na něco, co už svou stabilitu a životaschopnost přežilo. Princezna mečů může přinést pár námětů, jak je inovovat nebo úplně vyměnit.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 31.10.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Universal Goddess a Northern shadows.


Obecnou charakteristiku princezny mečů najdete pod tlačítkem Školička tarotu.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *