Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Král holí

0

karta týdne od 3. 10. 2022

Král holí je odhodlán osedlat divokého koně a vyrazit na steč. Vyrazit jen s minimální zátěží – aby chránila, ale nezpomalovala. Pro nás to znamená, že je nejvyšší čas přestat zápolit se strachem a probírat katastrofy, které by mohly nastat.

Král holí neposkytuje žádné záruky, stejně jako je neposkytuje život sám. Vybízí k aktivitám, které probudí adrenalin a které nás dostanou za bezpečné hranice komfortních zón. Je to příležitost na plné pecky cítit, že jsme naživu a že žít opravdu stojí za to!

Král holí nabízí šanci pokořit vlastní hranice, osobně vyzkoušet nepředstavitelné. Stačí krátký moment a vznikne vzpomínka, zdroj sebedůvěry pro dlouhá léta. Nenechme tuto příležitost zavalit rutinou, povinnostmi všedních dnů.

Král holí je také symbolem střetu výbušných povah. Nebo třesku nahromaděného napětí. Nechme blesky vybouřit, však ono se zase vyčasí.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 3.10.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Japaridze a Vision quest.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *