Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

4 poháry: Nadbytek

0

karta týdne od 26. 9. 2022

4 poháry říkají, že máme před sebou emoční týden. Co si na chvíli vzalo pauzu, začne opět dotírat. Nenechme se převálcovat a nenechme se řídit vlastním strachem. Z karty na mě křičí, že v nepříjemných situacích se můžeme přepínat do role dítěte a tím oslabovat vlastní pozice.

Jinak jsou 4 poháry kartou laskavou a rodinnou. Vyjadřují touhu pečovat a pomáhat, někdy bohužel za všechny snesitelné hranice. Počítejme s tím, že někdo se štítem dobré vůle bude strkat nos do našich záležitostí, a to stejné budeme s nejlepšími úmysly dělat ostatním. Je to skvělá příležitost zařadit zpátečku bez pocitu viny. Protože poskytovat milovaným prostor pro chyby a tedy růst je aktem lásky a porozumění.

4 poháry tiše připomínají, že často zapomínáme na vděčnost. Jsme obklopeni spoustou dobra, lásky a hojnosti, ale bereme to za samozřejmost. Za něco, co jsme si přirozeně zasloužili, a není důvod o tom mluvit. O kolik víc toho natlacháme o kamínkách v botě a všem, co nám svět dluží nebo nepřeje. Karta nepopírá nesnáze, jen vyzývá k lepší rovnováze mezi oběma miskami vah.

Kartu 4 poháry jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 26.9.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Arcus Arcanum, Universal goddess.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *