Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

3 disky: Dílo

0

karta týdne od 19. 9. 2022

3 disky jsou kartou, zaměřenou na výkon a výsledky. V popředí našeho zájmu bude práce a témata hmotného světa jako peníze, smlouvy, bydlení, jídlo nebo fyzické zdraví. Karta radí obezřetný postoj, ale houževnaté provedení.

3 disky jsou i kartou spolupráce. Apelují na rovnoměrné rozložení sil. Varují, abychom nechtěli všechno sami strhnout nebo řídit. Je čas delegovat a sdílet, odlišit sólo projekty od těch společných.

3 disky tvoří základ všední rutiny. Kola našeho běžného života se v pořádku otáčejí, ale říkají si o trochu pozornosti, možná o drobnou údržbu. Namazat vrzající panty, dotáhnout kapající kohoutek, přišít utržené poutko. Máme kolem sebe tisíc drobností, které odkládáme. Pojďme na ně rychle vlítnout, dostaví se okamžitá úleva.

Spolu s dodatkovou kartou 3 disky říkají, že se můžeme pustit i do věcí, kterých se dlouho obáváme. Nikoli střemhlav a bez rozmyslu, ale drobnými hmatatelnými krůčky. Dost bylo teorie, přišel čas praktického testování.

Kartu jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 19.9.2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Kosmický a Röhrig.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *