Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Královna pohárů

0

karta týdne od 29. 8. 2022

Královna pohárů nás přesouvá z hlavy do říše fantazie a emocí. Tento týden nemusí být jednoduché rozlišit, co je skutečnost a co pouhý odraz ve vodní hladině. Nepomůže strnule hledět a čekat, co přijde. Je nutné zariskovat a rozčeřit hladinu, pak se realita krásně odloupne od fikce.

To neznamená, že snění je špatné. Naopak. S královnou pohárů se můžeme bezpečně do snění ponořit nebo plout na křídlech intuice k netušeným břehům. Je vhodný čas na hojení podvědomých traumat a zasunutých emočních bloků. Ideálně se zkušeným průvodcem, který vše dobře ukotví tady a teď.

Královna pohárů je patronkou umění a všeho, co souvisí s láskyplnou péčí a dobrým vkusem. V takovém naladění můžeme potkat ty pravé harmonické prvky do bytu i do života. Spíš drobnosti, které se nenásilně spojí, aniž bychom to dramaticky plánovali. Nechme se královnou pohárů unášet a nemluvme příliš do jejího kormidlování.

Vnitřní uvolnění a pocit „ono to nějak dopadne“ přinese ve výsledku mnohem víc než spřádání velkých očekávání.

Objevme s královnou pohárů netušené hloubky a zkusme je následně zúročit.

Královnu pohárů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 29. 8. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Gill a Pohádkový od Lisy Hunt.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *