Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Král mečů

0

karta týdne od 22. 8. 2022

Král mečů žene svou mysl o překot, snaží se dohonit nejpomalejší ze všech myšlenek. Jestliže byl minulý týden ve znamení potenciálu a zrodu nových nápadů, teď se ocitáme uprostřed jejich víru. Bude extrémně náročné odlišit zrno od plev, jedno i druhé může vypadat stejně lákavě.

Král mečů je náchylný dělat rozhodnutí, která se jeví racionální a spravedlivá. Mívá kupu dobrých a vzájemně provázaných argumentů, o jejichž logice není pochyb. Čím přesvědčivější takový král bývá, tím jistěji existuje v jeho sbírce trhlina, která může ohrozit stabilitu celé konstrukce.

S definitivními soudy a rozhodnutími je proto lepší počkat, až se divoké víry uklidní a plodná zrna klesnou na zem. Plevy mohou dál poletovat a vyrábět pochybnosti, my ale budeme stavět na tom, co může kořenit, růst a sílit. Nemá smysl proces uspěchat, protože z prázdných obilek nová úroda nevyroste.

Mentálních vírů lze využít pro zábavu, pro barvitou komunikaci s přáteli. Když dopřejeme kolotoči v hlavě dost zajímavých podnětů, můžeme být vlastními nápady příjemně překvapeni. Naopak bez podnětů můžeme sklouznout k továrně na destrukce. Krále mečů je prostě důležité dobře krmit a pak to bude prima týden.

Kartu Král mečů jsem vytáhla z tarotové sady Crowley dne 22. 8. 2022 a do obrazové přílohy jsem vybrala obrázky z tarotů: Crowley, Northern shadows a Röhrig.


.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *